“Загинуло та поранено до 400 людей”, – російські “мобики” із Забайкалля потрапили під артилерійський удар ЗСУ

Новини

Забайкальські мобілізовані потрапили під потужний артилерійський обстріл ЗСУ разом із добровольчим батальйоном зі свого регіону, повідомляють російські джерела. dialog.ua

Мобілізовані росіяни із Забайкальського краю потрапили під потужний артилерійський удар ЗСУ у Донецькій області, внаслідок якого загинули та отримали поранення до 400 осіб. Про це з посиланням на військові джерела у російському командуванні пише військовий телеграм-канал РФ “Воля“.

Згідно з отриманою інформацією, мобілізованих з Якутії та Забайкалля наприкінці вересня відправили до “ДНР”.

“Забайкальські потрапили під потужний артилерійський обстріл разом із добровольчим батальйоном зі свого регіону. Точних відомостей про втрати немає досі. Кажуть, що загалом загинуло та поранено до 400 осіб, але більш конкретної інформації немає. Відомо, що мінімум половина загиблих та поранених із міста Борзя”, – зазначено у повідомленні.

За даними джерел, у Херсонській області на правий берег Дніпра перекинули мобілізованих із різних регіонів РФ, але серед них також багато жителів Білгородської, Курської, Брянської областей. На лівому березі знаходяться жителі Ленінградської, Московської областей та регіонів СЗФО та ЦФО.

При цьому, за даними російських військових зі штабу угруповання ЗС РФ у Білгороді, кількість загиблих російських мобілізованих сягає кількох сотень людей, а кількість поранених перевищила тисячу.

“Ті регіони, які ближчі до зони бойових дій і хто з губернаторів вислужитися хотів, дали мобілізованих першими. Їх першими й кинули на передок. Першими й вивозили. Гірше за всіх білгородським та липецьким довелося. Ми їх тут по регіонах не рахуємо, але між собою ж обговорюємо, хто і звідки. Загальні втрати саме мобілізованих на все угруповання – до 700 убитими і ще вдвічі більше пораненими. У полон скільки потрапило – не ясно. Вони значаться зниклими безвісти. , – Каже офіцер зі штабу угруповання ЗС РФ у Білгороді.