“Загораються прямо в повітрі”: на рф почастішали падіння винищувачів, помічено цікаву закономірність

Новини

На російській федерації давно не виробляють винищувачі МіГ-31 та двигунів до нього, але їх все ще використовую і навіть здійснюють операції на цьому старому кориті. Останнім часом вони часто падають, не долетівши до фронту. Останній такий випадок був у Мурманській області росії.

Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світан в ефірі для “24 Каналу” пояснив, чому на росії почастішали падіння винищувачів.

Він розповів, що останнім часом вже розбилося понад десяток таких винищувачів на території росії. Найчастіше, вони спалахують прямо в повітрі і падають на землю.

Це яскравий приклад того, в якому технічному стані перебуває російська авіація і до чого призводить підвищене навантаження на техніку, яка вже виробила свій ресурс.

“Винищувачі МіГ-31 це старі радянські перехоплювачі. Свого часу він був непогано зроблений на базі МіГ-25. Виконував завдання по швидкісному перехопленню, але дуже старий літак із постійними проблемами двигуна. Нові двигуни для них уже ніхто не робить, а старі двигуни просто у повітрі виходять з експлуатації та спалахують просто у повітрі”, – розповів Роман Світан.

Полковник запасу ЗСУ Роман Світан додав, що жодними механізмами неможливо продовжити термін роботи двигуна МіГ-31. В армії росії чудово знають про проблеми цих літаків, але спостерігається цікава закономірність – вони все ще продовжують на них літати, ризикуючи життям своїх пілотів, яких у них і так мало.