Загроза повторного наступу на Київ та північ України, експерт розкрив деталі: “Треба бути готовими”

Новини

Військовий експерт поділився, що наразі є поняття перспективних та небезпечних напрямків для наступу.

Голова Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус “перебільшує”, стверджуючи, що росія може будь-якої миті створити 100-тисячне угруповання для атаки на Чернігів. Офіцер армії Ізраїлю у відставці, військовий історик Григорій Тамар у новому випуску Politeka Online розповів про можливість такого сценарію та вказав на ризики.politeka.net

«Амбіційні плани наступ на Харківському напрямку на Київському напрямку на інших напрямках у них все ж таки є. Вони планують широкомасштабний реванш, хочуть прорвати фронт, спробують це зробити до виборів для того, щоб путіну дати такий подарунок. Потрібно бути готовими, треба готувати армію, готувати позиції, треба прораховувати все», – заявив експерт.

Він додав, що зараз є поняття перспективних і тонко небезпечних напрямків для наступу. Практика показує, що наступальні дії російської армії даються не дуже, не було жодного успішного такого показового наступу.

«І на це є три причини, які вчили їх умовно 20 років тому одному і тепер це не працює. Змінилася система управління, дальність, можливості вогневої поразки. По-друге, у Росії дуже кульгає все, що пов’язано з підрозділами та військами» – заявив Тамар.

Він також назвав третю причину, повз погану координацію і старі методички, вказавши, що у них просто не вистачало бронетехніки для того, щоб забезпечити нею піхотні підрозділи для підтримки.