Загроза з Півночі: окупанти перекинули новий загін до Брянської області, що відомо

Новини

Днями з’явилася новина від центру Національного опору про те, що російське командування перекинуло новий загін до Брянської області для проведення диверсій на території України. Швидше за все, вони намагатимуться зараз посилити якісь провокації на північних кордонах України, проте розтягнути наші сили у них не вийде, оскільки кордон добре зміцнений.

Про це в ефірі ZAXID.NET розповів військовий експерт Петро Черник.  politeka.net

За його словами, для того, щоб по-справжньому нам було відчутно і боляче, і щоб ми відволікали великі сили на цей напрямок, потрібен повноцінний армійський корпус, а це десь у межах 40 тисяч людей.

Чи мають вони зараз такий потенціал? На мій погляд, ні. Чи можуть божевільні вдатися до чергового акту суїциду? Так, чому ж не можуть. Давайте нагадаємо серіал у Чорнобаївці, скільки разів там було, понад 20, на тому самому місці вони мали свої сили та засоби. Те саме було і на острові Зміїний. Ну хомо сапієнс так робити не може, але вони це роблять”, – каже експерт.

При цьому Петро Черник зазначає, що окупанти можуть вдатися до якихось заходів та провокацій. Проте з того часу там наша територія дуже серйозно укріплена, особливо в інженерній частині. Є мінні загородження, що досягають до двох кілометрів завширшки, а є й цікавіші сюрпризи.