Загибель Пригожина: угруповання ПВК “Вагнера” ​​стартує на Кремль, що відомо

Новини

Офіційні російські джерела підтвердили загибель ватажка “вагнерівців” Пригожина, а також наближених до нього осіб – Дмитра Уткіна та Валерія Чекалова, які були його заступниками.

Про це повідомляють російські ЗМІ та телеграм-канали.  politeka.net

Пригожин, фотоколаж

Крім того, серед пасажирів були бійці ПВК “Вагнер” Сергій Пропустін, Євген Макарян та Олександр Тотмін, внесені до бази українського “Миротворця”. Загалом внаслідок падіння літака, що належав Пригожину, загинули 10 людей, включаючи пілотів та бортпровідницю.

Тим часом після повідомлень про загибель Пригожина активізувалися представники його угруповання. Напередодні ще до офіційного підтвердження його смерті “вагнерівці” заявили, що якщо загибель їхнього ватажка підтвердиться, то вони підуть на Кремль. Згодом у мережі з’явилося відео, нібито з бійцями “Вагнера”, які заявили, що вже стартують.

Крім того, Центр національного опору з посиланням на білоруське підпілля повідомляє, що “вагнерівці” активізувалися і в таборах на території Білорусі. Там вважають, що їхнє угруповання вирішило висуватися у бік російського кордону, проте білоруські силовики намагаються їм перешкоджати.