“Захід повинен зрозуміти, що Путін не може дозволити собі програти”: Орбан видав нову порцію скандальних заяв

Новини

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Захід повинен усвідомити, що Путін не прогає у війні з Україною. Він не може собі цього дозволити, оскільки на нього чекають “перевибори” наступного року.

Нову порцію скандальних заяв Орбан видав, спілкування із журналістами. Його слова цитує старший редактор The American Conservative Род Дрегер, – американський репортер і письменник, який живе у вигнанні в Будапешті. obozrevatel.com

У розмові з журналістами Віктор Орбан порівняв Україну з Афганістаном і назвав її “нічийною землею”.

За словами Орбана, Захід повинен зрозуміти, що Путін не може дозволити собі програти і не програє, тому що його чекають переобрання наступного року, і він не може балотуватися як президент, який програв війну.

Крім того, за його словами, Росія не може допустити присутності НАТО в Україні.

“Давно минув час, коли Росія могла б завоювати Україну, або встановити дружній режим. Якби Росія здобула швидку перемогу, це було б можливо, але зараз це безнадійно. Тому, мета Росії – зробити Україну некерованою руїною, щоб Захід не міг претендувати на це як нагороду. У цьому вони вже досягли успіху”, – сказав Орбан.

“Україна зараз Афганістан, нічия земля”, – додав проросійський політик.

Віктор Орбан також повторив путінський наратив про те, що НАТО воює з Росією в Україні. Він також заявив, що в Росії ще є шанси перемогти.

За його словами, на Заході не розуміють, що час на боці Росії, яка є величезною країною, і вона може мобілізувати величезну армію. А в Україні “вже закінчуються війська”.

На зауваження одного з журналістів, що до цього моменту росіяни показували жалюгідні результати на полі бою, Орбан відповів:

“Так, це правда. Але якщо ви подивитеся на російську історію, то так воно відбувається з росіянами на війні. Вони починають погано, але через деякий час вони все розуміють, а потім їм стає важко зупинитися”.

При цьому Орбан висловив сподівання, що так буде і цього разу.

Угорський прем’єр підспівав і кремлівським блазням Медвєдєву та покійному Жириновському щодо “ядерного попелу”. Орбан повторив “лякалки” про те, що Росія застосує ядерну зброю.

“Якщо Україна якимось чином, використовуючи західну зброю, дійде до того, щоб перетнути кордон з територією Росії, то майбутнє світу буде настільки яскравим, що Заходу доведеться одягнути темні окуляри”, – підіграв Орбан ядерному шантажу Росії.