Захищав рідну землю від окупантів: унаслідок важкого поранення помер Ігор Войтишин з Городенківщини. Фото

Новини

Україна втратила ще одного захисника, який боровся проти російських окупантів. Ігор Богданович Войтишин 1989 року народження помер внаслідок травм, які він дістав на фронті. Він був родом із Городенківського району Івано-Франківської області.

Організм воїна не витримав ускладнень, викликаних важким пораненням. Про це у Facebook повідомив міський голова Городенки Богдан Кобилянський.

“Хочу висловити щирі співчуття настоятелю Храму Преображення Господнього села Олієво-Королівка, Храму Покрови Пресвятої Богородиці села Олієво-Корнів та Храму Перенесення мощей Святителя Миколая Чудотворця села Новоселівка, отцю Богдану Войтишину з приводу смерті його сина, воїна-захисника – Войтишина Ігоря Богдановича”, – написав він.

Захищав рідну землю від окупантів: унаслідок важкого поранення помер Ігор Войтишин з Городенківщини. Фото

Коли та де саме на передовій був поранений Герой, мер не написав, зазначивши лише, що він отримав поранення, “захищаючи волю та незалежність України”.

“Він поклав життя, захищаючи рідну землю від російських окупаційних військ. У ці скорботні дні Городенківська громада співчуває родині Героя. На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Вічна і світла пам’ять Герою!” – додав Кобилянський.