Захисний бар’єр прорвано: у мережі з’явився свіжий супутниковий знімок загороджень на вході до Севастопольської бухти

Новини

Чорноморський флот РФ у тимчасово окупованому Криму встановив спеціальні загородження на вході до Севастопольської бухти, де знаходиться найбільша військово-морська база. Але новий супутниковий знімок загороджень показує, що захисний бар’єр вже прорваний.

Про це повідомляє військовий аналітик Бреді Африк. Російські військові моряки хотіли захистити свої кораблі, атаки на які почастішали, але не вдалося.

“Ось нещодавній погляд на бар’єри, які Росія встановила на вході до Севастопольської гавані у Криму, щоб протистояти українським військово-морським безпілотникам”, – йдеться у повідомленні.

Захисний бар'єр прорвано: у мережі з'явився свіжий супутниковий знімок загороджень на вході до Севастопольської бухти

Варто зазначити, що “народний супутник” ICEYE, куплений на донати українців, дозволяє українській розвідці щодня отримувати критично важливі для бойових операцій розвідувальні дані та спалювати тонни військової техніки РФ. Зокрема, він був дуже важливим в атаці на Севастопольську бухту 13 вересня, коли було знищено російський великий десантний корабель “Мінськ” та субмарина-ракетоносій “Ростов-на-Дону”.

Партизани підпільного руху “Атеш” показали розташування кораблів Чорноморського флоту Росії у Севастопольській бухті. Українське підпілля разом із небайдужими севастопольцями вже довгий час працюють над збиранням інформації про розташування військових кораблів окупантів.

Захисний бар'єр прорвано: у мережі з'явився свіжий супутниковий знімок загороджень на вході до Севастопольської бухти