Захисник Бахмута красиво осадив скандального мажора з Буковеля, відео: “Давай зустрінемося”

Новини

Причиною конфлікту стало те, що боєць ЗСУ зробив зауваження відпочивальнику, який розмовляв російською мовою. Кадри облетіли мережу. На відео чоловік, одягнений у білий халат, ображає військового “лошарем” і додає: “Їдь у свій Бахмут, чого ти тут сидиш?”.

У ситуацію довелося втрутитися бійцям, які зробили звернення до хама, про це стало відомо з сюжету журналістки Янини Соколової.  politeka.net

Олександр Фатула – так звати чоловіка, який образив воїна. Сам він є бізнесменом із Черкас. Він був двічі судимий, але зміг уникнути накзання. 2014 року Фатула зможу організувати групу, яка займалася незаконним виготовленням алкоголю. Його судили за це, але відбувся лише штрафом. Вже 2019 з тієї ж причини бізнесмена судили знову, але не змогли покарати.

За словами гранатометника  Дмитра Кухарчука, який зараз перебуває в Бахмуті, бійці змушені реагувати на такі заяви, як Фатула. Тож вирішив запросити бізнесмена на фронт.

“Ті вибачення, які він приніс, зовсім не вибачення. Хочеш зробити вибачення, хочеш показати, що ти справжній мужик? Так давай, приїжджай сюди, в Бахмут. Ми дамо тобі бронежилет, РПГ і підеш захищати посадки. Якщо не бажаєш, то давай зустрінемося на нейтральній території. Приїдемо до тебе, зустрінемо. Розкажеш нам свою позицію та поясниш, чому ти дозволяєш собі такі заяви”, – заявив Кухарчук.

Він зазначив, що дружина Фатули також огидно повелася. Бо одразу після скандалу та почала викладати у соцмережі заяви, де називала всіх захисників України психічно хворими людьми, які мають посттравматичні розлади. І за слова та дії дружини має відповідати саме Фатула.