Захиснику пригрозили “покаранням” за брудну форму у поїзді: “Ганьбиш…”

Новини

Так, солдат ЗСУ нібито був у брудній формі.

Журналістка повідомила, що військовий був після бойового завдання та не встигав на потяг до рідних.  today.politeka.net

Про це Леся Ганжа розповіла у себе на сторінці Facebook.

“Моєму другові пригрозили покаранням за те, що він був у брудній формі – запізнювався на потяг із бойових. Йому сказали, що він ганьбить ЗСУ. Він – той, що з окопів, ганьбить чергових на вокзалі. І в мене є питання: навіщо це робиться? Це диверсія, спрямована на розкол в армії? Чи хтось вважає, що тих, хто добровільно воює з перших днів війни і утримує себе в армії на свої бабки, можна загнати в стійло?”, – пише журналістка.

Крім того, Леся додала, що часто військову форму видають не за розміром і “пріоритетом є не солдат, якого треба одягнути, а комплект, який потрібно зберегти”.

захиснику пригрозили покаранням за брудну форму.

Форма ж зроблена з тканини грубої та неякісної.

“Часто груба, в таку спеку натирає до крові. Гірше за ту форму, що видається самопали, які купують і привозять сюди деякі довірливі волонтери”, – повідомляє Ганжа.

“Це все так боляче. Невже ми так ніколи не зможемо зрозуміти такі прості речі, що ми в одному човні, що в нас одні й ті ж вороги, і що нам треба обіймати і підтримувати один одного, а не бити одне одному морду. Часи ж зовсім інші. Питання ж життя і смерті!”,

“це синдром вахтера. є такі люди. їм комфортно бути начальником навіть коло воно ніхто”, – пишуть українці у коментарях.