Залужний несподівано з’явився на весіллі українців, поки пропаганда пише про його “загибель”: фото

Новини

Наречений виклав фото з церемонії і зазначив, що “у початках” його сімʼї “стоїть легендарна людина”.

Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний з’явився на весіллі української пари в той час, коли російська пропаганда поширює фейки про його “загибель”.  tsn.ua

Про це у Мережі повідомив наречений Максим Алєксєєв, який одружився з Катериною Поліщук.

Так, новоспечений чоловік опублікував у соцмережі фото з церемонії, де був присутній Залужний. У своєму дописі Алєксєєв вказав, що мріяв, щоб такий особливий момент його життя здійснила особлива людина.

“І це вийшло: Валерій Федорович погодився. Тепер у початках нашої сімʼї стоїть легендарна людина, яка є прикладом особисто для мене і, я впевнений, для всіх інших. А тепер і для нашої сімʼї”, – йдеться в повідомленні нареченого.

Він також подякував головнокомандувачу ЗСУ за згоду побувати на церемонії і зазначив, що Залужний зробив “цей момент по-справжньому неймовірним”.

Максим Алєксєєв повідомив про участь Велерія Залужного у його весільній церемонії / ©

Українська пара, на весілля якої завітав Залужний / Фото з Facebook-сторінки Максима Алєксєєва / ©

Валерій Залужний обіймав українських молодят на їхньому весіллі / Фото з Facebook-сторінки Максима Алєксєєва / ©

Фейки про “загибель” Залужного 

Напередодні російська пропаганда узялася поширювати в Мережі фейки про начебто загибель Залужного, командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського та інших військових командувачів. Інформацію про ліквідацію українських командирів спростувала заступниця міністра оборони Ганна Маляр