Залужний провів таємну нараду з високопоставленими військовими НАТО, – The Guardian

Новини

Повідомляється, що головнокомандувач зустрівся з генералом США Каволі і начальником штабу оборони ЗС Великобританії Радакіним.

Головнокомандувач Збройними силами України Валерій Залужний 11 днів тому провів у секретному місці на польсько-українському кордоні військову нараду з високопоставленими військовими з НАТО, пише The Guardianunian.ua

Зазначається, що на зустрічі були американський генерал Крістофер Каволі і начальник штабу оборони ЗС Великобританії Тоні Радакін.

За інформацією газети, мета наради полягала у тому, щоб допомогти перебудувати військову стратегію України. За словами західних джерел, після обговорень стратегія змінилася.

“Я думаю, ви можете бачити, що вони (ЗСУ) зосередилися на запорізькому фронті”, – зазначило джерело видання.

Україна на порозі прориву – заява Залужного

Нагадаємо, днями повідомлялося, що Валерій Залужний сказав американським чиновникам про швидкий прорив української армії.

“Ви не розумієте природу цього конфлікту. Це не противоповстанческая операція. Це Курськ”, – цитує Залужного один з представників Штатів.

Повідомлялося, що між офіційними особами США і України вже кілька тижнів ведеться напружена дискусія про стратегію контрнаступу. Американські військові закликали Україну сконцентрувати сили, спробувати прорвати оборону РФ і вийти до Азовського моря.