“Запобіжник у рушниці вже знято”: сестра Кім Чен Ина визнала провокацію КНДР і пригрозила Сеулу

Новини

Сестра північнокорейського диктатора Кім Е Чен вкотре пригрозила Південній Кореї “повним знищенням”. За її словами, саме Сеул нібито веде до конфронтації та загрожує КНДР.

Водночас вона визнала, що напередодні Північна Корея влаштувала провокацію біля берегів Південної Кореї. Про це повідомляють державні ЗМІ КНДР. obozrevatel.com

Кім Е Чен визнала, що протягом 5-6 січня армія КНДР провела артилерійські стрільби поблизу кордону з Південною Кореєю, випустивши сотні боєприпасів у море поблизу прикордонного острова Йонпхендо. Сестра диктатора назвала ці дії “обманною операцією”.

За її словами, мета артилерійського вогню поблизу кордонів Південної Кореї полягала в оцінці практичної розвідувальної спроможності південнокорейських військових. При цьому вона додала, що КНДР нібито випустила не артилерійські снаряди, а “вибухову речовину, яка імітує шум 130-міліметрової зброї”.

Водночас Кім Е Чен пригрозила Південній Кореї військовою конфронтацією. За її словами, північнокорейська армія нібито вже перебуває у бойовій готовності.

“Ще раз уточнюю одну річ: запобіжник у рушниці нашої армії вже знято. Як ми вже заявили, наша армія завдасть негайного вогневого удару по військових злочинцях Республіки Корея у разі найменших провокацій з їхнього боку”, – видала Кім Е Чен.

Сестра диктатора додала, що “упертість і непоступливість” Сеула спричинять “незворотні лиха”. При цьому вона цинічно назвала армію Південної Кореї воєнними злочинцями.

“Безперервний прояв непоступливості з такими словами, як так званий принцип реагування – “негайно, потужно і до кінця”, який воєнні злочинці частіше твердять останнім часом, може призвести до моментальної загибелі, примусової смерті та кінця. Прорахунок, помилкове припущення, впертість і непоступливість спричинять незворотні лиха”, – заявила сестра північнокорейського диктатора.

Нагадаємо, Північна Корея 5 січня випустила близько 200 артилерійських снарядів у морі поблизу прикордонного острова Йонпхендо в Південній Кореї. Жителям острова було наказано евакуюватися до сховищ.

Раніше в США заявили, що КНДР передала Росії понад тисячу контейнерів із артилерійськими снарядами, що підтверджується супутниковими фото. У Білому домі також зазначали, що уряди РФ, Китаю та КНДР поглиблюють співпрацю на тлі свого невдоволення світопорядком.