“Зараз паніка в Москві”: Піонтковський заявив, що Захід скасував табу для України щодо ударів по РФ

Новини

Йдеться про передавання Україні від Заходу далекобійних ракет.

Російський опозиціонер і публіцист Андрій Піонтковський заявив, що західні партнери України зняли останнє табу для держави – щодо обмеження у завдаванні ударів по території Росії переданою ними зброєю.

Про це Піонтковський розповів у ефірі телеканалу “Freeдом”.

Йдеться про плани США передати Україні далекобійні ракети GLSDB для HIMARS і заяви Великої Британії про можливість передавання своїх далекобійних ракета.

“Літаки у України будуть так чи інакше. На мій погляд, колосальний прорив здійснений в іншому – знято останнє табу, яке Захід накладав. Цієї зброї достатньо для перемоги. Але ось це обмеження – не використовувати його для ударів по Російській Федерації – не вирішувало іншу найважливішу проблему – порятунок міст, які безкарно знищуються росіянами”, – розповів опозиціонер.

Тож, він зазначив, що далекобійні ракети, які отримає Україна, також використовуватимуться для стримування, як загроза завдавання ударів у відповідь по інфраструктурі російських міст.

“Коли Москва знатиме, що за ударами по Києву підуть такі ж удари по об’єктах подвійного призначення енергетичної та логістичної структури міста Москва, то тисячу разів вони подумають, продовжувати ці атаки чи ні. І зараз паніка в Москві існує. Ми бачили системи ППО, не дуже, до речі, ефективні. “Панцир” от вони затягували на дах Генерального штабу”, – звернув увагу Піонтковський.