Заступник командира із солдатів зробив будівельників, гримить скандал: що відомо про ганебну подію

Новини

На даному етапі заступнику командира було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави.

На Львівщині повідомили про підозру заступнику командира військової частини, який скористався своїм службовим становищем. politeka.net

На основі вказівок Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону було оголошено підозру заступникові командира однієї з військових частин за порушення військовою службовою особою повноважень (частина 5 статті 426-1 Кримінального кодексу України). Деталі повідомили у прес-службі Офісу генерального прокурора.

дбр

За даними розслідування, підполковник зловживав своїм посадовим становищем для особистої вигоди, залучаючи своїх підлеглих до постійних будівельних робіт на своїй приватній ділянці у Яворівському районі Львівщини.

Правоохоронні органи виявили, що під час робочого часу семеро солдатів займалися безпосередньо будівництвом на цій ділянці.

Підозрюваного було затримано за статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України.

обыск дбр, сбу

Під час проведення офіційних обшуків виявлено будівельне обладнання, документи та записи, що підтверджують його протиправну діяльність, а також знайдено мобільні телефони, 14 600 доларів США та 1300 євро готівки.

На даному етапі йому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.