Завершенням війни для Росії стане повний спектр відповідальності, — Зеленський про рішення Гаазького трибуналу

Новини

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що росіяни нестимуть повний спектр відповідальності за свої військові злочини. Він також зазначив, що цей тиждень приніс вагомий міжнародно-правовий результат для України – рішення Гаазького трибуналу.

Про це Зеленський розповів під час вечірнього звернення у неділю, 19 березня. Президент також повідомив про обстріли, які тривають у багатьох регіонах України obozrevatel.com

“Завершується ще один тиждень нашої оборони проти держави-зла. Ще один тиждень, коли щодня та вночі російська армія обстрілювала українські міста, села, вбивала наших людей”, – сказав президент.

Володимир Зеленський зазначив, що окупанти не припиняють свої обстріли територією України.

“Кам’янське Запорізької області; Берислав Херсонської області; Марганець Дніпропетровської області; Авдіївка, Краматорськ, Костянтинівка Донецької області; Костянтинівка Сумської області… І ще десятки-десятки українських міст та сіл, які зазнали ударів російських терористів за цей тиждень – один тиждень. Мої співчуття всім, хто втратив рідних та своїх близьких…”, – наголосив він.

Також глава держави прокоментував рішення Гаазького трибуналу.

За кожен прояв терору проти українців держава-зло відповідатиме. Цей тиждень, що минає, нарешті приніс справді вагомий міжнародно-правовий результат для України, для справедливості. Момент, після якого стає безперечним, що завершенням цієї агресії для Росії буде повний спектр її відповідальності“, – сказав Зеленський.

Він наголосив, що завдання всієї України – якнайшвидше вигнати окупантів з нашої землі.

Ми, українці, – в єдності. І світ – в єдності. Слава всім, хто зараз у бою за Україну! Хто б’ється на Донеччині, на Луганщині, хто захищає наш південь, хто тримає наш кордон. Слава всім, хто готує деокупацію наших земель! Вічна пам’ять усім, чиє життя забрав російський терор, російські бомби, російські міни. Слава Україні!”, – підсумував Зеленський.