Заїхавши в номер готелю, обовязково повісьте на ручку стакан. І ось для чого

Події

Недорогі готелі – зручне місце для ночівлі в чужому місті. Не кожен собі може дозволити апартаменти в 5-зірковому готелі, та й сенсу немає платити величезні гроші за 1 ніч.

Але при плюсі в економії, є один величезний мінус в тому, що такі готелі практично не мають служби охорони – максимум один охоронець на вході. Тому, існує проблема, як уберегтися від злoдіїв, особливо, якщо з собою є цінні речі – ноутбук, фотоапарат, дорогий телефон і т.п.

Як правило, замки в таких готелях не дуже надійні, а часто – злодії навіть мають свої ключі від недобросовісного персоналу. Не спати всю ніч, щоб вчасно зреагувати на проникнення в номер – не вихід. Та й після напруженого дня, будь-то дорога, екскурсія або ділова зустріч, сон дуже міцний через втому.

Хтось розумний придумав такий оригінальний вихід.

На ручку двері треба повісити стакан, а другий поставити зверху. Найменший рух ручки – і вони з шумом падають вниз. Це налякає злодія, а гостю дасть сигнал. Працює точно – багаторазово перевірено.

І ще – ввечері з’ясуйте номер, куди дзвонити у разі нeбeзпеки, і внесіть його в телефон так, щоб було достатньо одного натискання кнопки виклику. І завжди майте при собі маленький, але потужний ліхтарик – нехай він буде під подушкою.

Якщо хтось проник в номер – відразу світіть йому в обличчя. Зазвичай цього достатньо, щоб налякати злoдія – він вас бачити не буде.