Збагачуються на дітях! Посадовицю Голосіївської РДА судитимуть за розкрадання 1,3 млн грн

Новини

Київська міська прокуратура

Посадовицю Голосіївської РДА судитимуть за розкрадання 1, 3 млн грн на закупівлях генераторів для навчальних закладів

Голосіївською окружною прокуратурою міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт відносно начальниці Управління освіти Голосіївської РДА за обвинуваченням у заволодінні бюджетними коштами та службовому підробленні (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

Згідно з даними слідства, Управління освіти Голосіївської РДА за результатами тендерної процедури уклало з підприємством договори на закупівлю генераторів, щоб забезпечити електроенергією укриття 17 навчальних закладів Голосіївського району з очікуваною вартістю понад 3,7 млн гривень.

При цьому, з метою безпідставного та незаконного отримання коштів з міського бюджету посадовці забезпечили перемогу в тендері підприємцю, який запропонував ціни значно вище ринкових, що призвело до безпідставного перерахування бюджетних коштів на суму понад 1, 3 млн гривень.

На теперішній час обвинувальний акт відносно посадовиці Голосіївської РДА скеровано до Голосіївського районного суду м. Києва для розгляду по суті.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими Голосіївського управління поліції ГУНП в м. Києві за оперативного супроводження управління стратегічних розслідувань в місті Києві ДСР Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Київської міської прокуратури

На зображенні може бути: 1 особа, навчається та текст

На зображенні може бути: сумка для інструментів

джерело