Збирав дані про ЗСУ та ППО: Тищенко підозрює однопартійця Олега Семінського у роботі на ФСБ

Новини

Шахрайський колл-центр був оформлений як приймальня нардепа

Нардеп Микола Тищенко викрив свого колегу по партії “Слуга Народу” Олега Семінського в тому, що той тримає кол-центр у столиці, який зливає усю інформацію про роботу наших військових російським службам.

Про це заявив Микола Тищенко на своїй сторінці у Facebook.

Він розповів, що у Києві викрили російський call-центр, який збирав дані про розташування та роботу ЗСУ та ППО.

Тищенко стверджує, що “кришує” цей офіс його “друг по партії” Олег Семінський.

“Коли з представниками Національної поліції ми зайшли до офісу, що, ймовірно, співпрацює з ФСБ, на захист цієї ботоферми приїхав сам нардеп Олег Семінський зі “Слуги народу”, чия громадська приймальня розташовується поверхом вище над колл-центром. До речі, окрім того, що все це відбувається майже в приймальні зазначеного народного депутата, так і вся ця будівля (за словами працівників офісу) може належати пану депутату Семінському”, — сказав Тищенко.

Під час візиту Тищенка, нардеп Семінський ніяк не коментував свою присутність, навіть умудрявся жартувати і у відповідь чому він зараз знаходиться в “російському логові” відповів: “Я бачу що Коля Тіщенко розбушувався”.

На кадрах відео можна помітити що Семінський завдав тілесних ушкоджень помічниці народного депутата та відібрав у неї телефон.

У приміщенні офісу знайшли печатки російських компаній та банків, зокрема “Газпрому”, “Центробанку”, “Газпром Інвест” та “Московської Біржі”.

На офіційний twitter ЄвроМайдану зазначають, що шахрайський колл-центр був оформлений як приймальня нардепа Слуги народу Семінського, який відразу і приїхав після приїзду поліції.