Здача ЗАЕС – почалося: окупанти все? Злили немислиме, світ в дикому шоці!

Новини

Російські окупанти можуть втекти із території Запорізької атомної електростанції. Такі дії можна пояснити двома факторами.

Про це в ефірі Апостроф TV розповів грузинський військовий експерт, доктор політичних наук Вахтанг Маісая.

За його словами, росіянам витратно залишатися на ЗАЕС, також вони не мають наміру відповідати за знеструмлення станції.

“Це абсолютно реальний момент, що російські окупаційні війська могли б залишити Запорізьку атомну електростанцію. Я думаю, по-перше, що їм там невигідно залишатись, бо це пов’язано з великими витратами. По-друге, вони не хочуть брати відповідальність за ті дії, які вони вже вчинили, – вони, власне, знеструмили цю електростанцію”, – зауважує він.

Експерт припускає, що росіяни можуть замінувати станцію, а після входу українських Збройних сил – підірвати її, щоб перекласти відповідальність на Україну.

“Тобто такий зловісний план також можливий. Тому або вони дійсно хочуть залишити Запорізьку атомну станцію, або це – чергове вкидання у контексті інформаційної війни. Але я думаю, що швидше за все вони залишать атомну електростанцію”, – вважає він.

Політолог розповідає, що російські окупанти усвідомлюють, що із боку Запоріжжя можуть бути нові удари від українських військових.

“Я гадаю, що темп наступальних операцій українських збройних сил ще більше продовжиться. Це питання Мелітополя, і питання Енергодару. Я думаю, що концентрація ударів із боку Запоріжжя буде дуже ефективною, бо з боку Запоріжжя можна вийти у глибокий оперативний фланг російським військам, які стоять на лівому березі Херсона. І російські збройні сили вже не можуть створювати оборонних споруд на окупованих територіях Запоріжжя. Це також факт”, – додав Вахтанг Маісая.