Здала окупантам навіть власних родичів: Колишню поліцейську з Харківщини судитимуть за державну зраду (фото)

Новини

До суду скерували обвинувальний акт щодо експравоохорониці за фактом державної зради. Про це повідомила Харківська обласна прокуратура, передають Патріоти України.

За даними досудового розслідування, у березні цього року в Куп’янську колишня спеціаліст–криміналіст добровільно перейшла на бік окупантів та почала співпрацювати з представниками Росії. На вимогу російських кураторів жінка передавала їм персональні дані поліцейських Куп’янського районного відділу поліції, фактичні адреси їхнього мешкання, відомості про наявність у них зброї. Крім того, обвинувачена проводила обшуки за місцем проживання колишніх колег і шукала в них табельну вогнепальну зброю.

“Разом з окупантами вона встигла “завітати” до родичів свого колишнього керівника: спочатку до його матері, а потім — до батьків його дружини. Знайти у них зброю не вдалось. Тому обвинувачена попередила, що дає їм додатковий час, аби передати їй зброю. В інакшому випадку вона висловила погрозу, що родича її екскерівника буде заарештовано”, — розповіли у прокуратурі.

Обвинувачену за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) судитимуть заочно в Київському районному суді Полтави. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі, з конфіскацію майна.