Зеленськuй вuйшов з себе! ПІДПИСАВ – рішення, що змінuть все: теnер остаточно! Українці аnлодують!

Новини

Президент України Володимир Зеленський у четвер, 17 серпня, підписав указ про звільнення усіх обласних військкомів. Це рішення він анонсував напередодні. 

Про це йдеться на офіційному сайті Офісу президента.  korupciya.com

Зеленський своїм указом дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 серпня 2023 року “Про результати перевірки територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України”.

У рішенні РНБО йдеться про те, щоб звільнити обласний військкомів з їхніх посад, припинивши практику їхніх ротацій.

“Призначати за рекомендаціями командувачів (командирів) оперативно-тактичних угруповань, оперативно-стратегічних угруповань військ (сил) на посади керівників обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України осіб офіцерського складу, які безпосередньо беруть участь у бойових діях, та за умови проходження ними перевірки Службою безпеки України”, – йдеться у рішенні РНБО.

Варто нагадати, що український Кабмін вніс зміни до постанови, яка регулює питання бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час. Зокрема, було розширено перелік сфер, працівників яких може бути заброньовано.