Зеленський назвав країну, без допомоги якої Україна програє війну Росії

Новини

Також Зеленський висловив хвилювання зміни політичних сил у Вашингтоні після виборів 2024.

Глава держави Володимир Зеленський вважає, якщо США перестануть надавати Україні військові та фінансову допомоги, Україна ризикує програти війну Росії.

Таку думку лідер України висловив в ексклюзивному інтерв’ю Associated Press, яке вийшло у середу, 29 березня. ТСН

“Сполучені Штати дійсно розуміють, якщо вони перестануть нам допомагати, ми не виграємо“, – сказав він лакаонічно.

Також Зеленський висловив хвилювання зміни політичних сил у Вашингтоні після виборів 2024. Він вважає, що перемога республіканців може вплинути на подальший розвиток війни в Україні.

Український президент не назвав, кого саме із політиків-республіканців він має на увазі. Втім, автори статті припускають, що йдеться про колишнього президента США Дональда Трампа та ймовірного конкурента Трампа на виборах, губернатора штату Флориди Рона Десантіса. 

“Але дехто в Сполучених Штатах, зокрема республіканець Дональд Трамп, колишній президент США та нинішній кандидат у 2024 році, сумнівається, чи варто Вашингтону продовжувати надавати Україні мільярди доларів військової допомоги. Ймовірний конкурент Трампа від Республіканської партії припустив, що захист України в “територіальній суперечці” з Росією не є важливим пріоритетом національної безпеки США. Пізніше він відмовився від цієї заяви після того, як зіткнувся з критикою з боку інших куточків Республіканської партії”, – йдеться у матеріалі.