Зеленський назвав єдиний дипломатичний шлях закінчення війни в Україні

Новини

Зеленський наголосив, що база щодо припинення війни повинна бути українською, бо “війна в Україні”.

Український президент Володимир Зеленський наголосив, що правильний і єдиний дипломатичний шлях закінчення війни в Україні – це формула миру, розроблена Києвом. 

Про це очільник України сказав під час розмови із представниками ЗМІ з Латинської Америки у вівторок, 8 серпня. tsn.ua

“Може подобатись якийсь пункт, може не подобатись – це абсолютно нормальна ситуація. Будь-яка платформа дискусійна. Кожен має право висловитись, хто не порушує міжнародне право, не вбиває і не захоплює твоїх територій. Єдиний, хто нас вбиває і захоплює території – це Росія, тому їй ми не дамо висловлюватись на платформі миру, бо вона не хоче миру”, – сказав він.

Зеленський зазначив, що “поки весь світ не буде об’єднаний одним розумінням закінчення війни, кроками закінчення війни, відновлення життя в Україні, відновлення справедливості до українців, які постраждали або втратили життя”, вона не припиниться.

Він наголосив, що база повинна бути українською, бо “війна в Україні”, а пропозиції можуть бути будь-якої держави.

“Для нас цінний досвід і думки кожної держави, яка дійсно хоче миру – не підіграти Росії, не підіграти заради майбутніх економічних відносин з Росією, не для того, що історично хтось вдячний за щось Росії з часів Радянського Союзу”, – підсумував президент України.