Зеленський невдоволений неякісною роботою ВЛК та анонсував зміни

Новини

На фронті багато проблем через ВЛК, сказав Зеленський.

Президент України Володимир Зеленський 14 серпня відвідав військових на передовій та анонсував зміни у діяльності військово-лікарських комісій, якими українські захисники невдоволені.  tsn.ua

Про це він сказав 14 серпня під час свого звернення до українців.

Зеленський зазначив, що командири невдоволені неякісною роботою військово-лікарських комісій. А тому він анонсував зміни у їхній діяльності.

“Важлива тема – це те, як командири можуть управляти особовим складом. Мотивація воїнів, тренування бійців, комплектація підрозділів. Дуже багато проблем через неякісну роботу ВЛК… Військові командири мають займатися війною, а не бюрократією. Будемо готувати рішення”, – сказав він.

Президент також наголосив, що він був у розташуваннях бойових бригад.

“3-тя і 5-та окремі штурмові, “Вісімдесятка” ДШВ, 57-ма окрема мотопіхотна, 22-га і 24-та окремі механізовані, 26-та окрема артилерійська бригада, 92-га окрема механізована. Мав честь нагородити найкращих, подякувати всім – кожній бригаді за хоробрість, відвагу, результати заради України. Разом з генералом Богомоловим, командувачем ОТУ “Соледар”, поспілкувалися з командирами бригад і батальйонів – тими, хто в боях, – про їхні фронтові потреби”, – сказав він.