“Земля здригнулася”: Ізраїль оголосив про початок сухопутної операції в секторі Гази

Новини

Премʼєр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу офіційно оголосив про початок сухопутної операції в секторі Гази. Він повідомив, що рішення про початок наземного вторгнення було прийняте одноголосно як військовим кабінетом, так і кабінетом безпеки.

Про це Нетаньягу сказав під час пресконференції в Тель-Авіві ввечері 28 жовтня. Він зазначив, що другий етап війни проти бойовиків ХАМАС розпочався із введення нових сухопутних сил у Газу минулої ночі.

Премʼєр назвав військові цілі Ізраїлю – це знищення військових і управлінських можливостей ХАМАС і повернення заручників додому.

“Наші командири та солдати, які воюють на ворожій території, знають, що за ними стоїть нація та національне керівництво. Вони сповнені рішучості викорінити це зло зі світу для нашого існування і, я додам, для всього людства”, – сказав Нетаньягу.

"Земля здригнулася": Ізраїль оголосив про початок сухопутної операції в секторі Гази

Раніше міністр оборони Йоав Галант заявив, що Ізраїль “перейшов до нової фази” війни проти ХАМАС після того, як сухопутні війська ЦАХАЛ увійшли до сектору Гази одночасно з бомбардуванням об’єктів бойовиків. За словами Галанта, “земля в секторі Гази затремтіла”.

Слова ізраїльського міністра оборони наводить його офіс. “Ми атакували на землі та під землею, ми атакували терористів усіх рангів, у всіх місцях. Накази військам зрозумілі: операція триватиме до нового наказу”, – йдеться в заяві.

Крім того, Галант заявив, що армія оборони Ізраїлю готується захищати ізраїльський народ “повсюди”.

"Земля здригнулася": Ізраїль оголосив про початок сухопутної операції в секторі Гази

“Щодо інших областей, ми готуємося захищати ізраїльських громадян, забезпечувати їхню безпеку. Ми робимо це на півночі, у центрі та всюди“, – запевнив міністр.

Як пише The Times of Israel, заяви Галанта пролунали після його зустрічі з високопосадовцями служби безпеки, включаючи голів ЦАХАЛ, Шин Бет та Моссада.

В офісі глави міноборони Ізраїлю зазначають, що міністр виклав “напрям дій щодо основних зусиль” у війні, включаючи “військові зусилля, зусилля зі звільнення полонених, цивільні та гуманітарні зусилля”.

OBOZ.UA