Жахливий план: стало відомо, яку долю росія готує для Білорусі

Новини

Це, як пише DW з посиланням на дані документів, повинно відбутись до 2030 року.

Основою для цих публікацій став 17-сторінковий документ, який, як повідомляється, був розроблений в адміністрації президента РФ. top.politeka.net

Стверждується, що документ датований літом 2021 року.

В ньому план політичного, економічного та військового проникнення РФ в Білорусь.Для цього передбачена низка цілей: короткострокові, розраховані до 2022 року, середньострокові, до 2025 року і довгострокові, до 2030 року.

Довгостроковий план, як стало відомо ЗМІ, передбачає завершення створення Союзної держави двох країн до 2030 року. Домінатна роль буде відведена, звісно, росії.

Згідно з викладеними планами, цілями Росії є уніфікація законодавства, узгодження зовнішньої та оборонної політики двох країн, забезпечення російського контролю над політичною, економічною, культурною та медійною сферами Білорусі. Єдину валюту нібито планують запровадити до 2030-го року. Крім того, до цього термінів планують запровадити також єдині митна та податкову систему, єдиний порядок експортного контролю.

Також Росія збирається запровадити спрощену процедуру видачі паспортів РФ білорусам і домогтися домінування російської мови над білоруською.

“До 2030 року Росія має забезпечити “контроль над інформаційним простором” Білорусі та створити “єдиний культурний простір” і “спільний підхід до інтерпретації історії”, йдеться в оприлюдненому документі”, – пише Kyiv Independent.

Як Yahoo News, так і Süddeutsche Zeitung заявили, що поспілкувалися з аналітиками та експертами, які підтвердили автентичність документа.

За деякими даними, документ підготувало управління президента РФ з прикордонного співробітництва. Над документом також працювали внутрішня, зовнішня та військова розвідки Росії.