Жінка народила близнят! А через кілька тижнів після пологів, вона помітила щось дивне..

Новини

Коли Ханна, нарешті, народила дівчаток, вони виглядали цілком ідентичними. Проте згодом сталося дещо неймовірне.

Народження близнюків може стати одним із найдивовижніших етапів материнства. Але Ханна Яркер і Кайл Армстронг отримали щось більше, ніж вони очікували. Тепер вони з гордістю виховують дівчаток-близнюків, а милі вони з тієї причини, що не є повністю ідентичними!

Спочатку подружжя думали, що це жарт: вони не могли повірити лікарям, коли ті заявили про різний відтінок шкіри малят. “Як же таке можливо? Невже кожен з нас отримає по одному?”, – мама жартувала!

Ханна і Кайл не вірили своєму щастю, коли дізналися, що у них скоро народяться близнюки. Але незабаром вони зрозуміли, що отримали щось більше, ніж двох лялечок, інформує Ukr.Media.

Коли Ханна, нарешті, народила дівчаток, вони виглядали цілком ідентичними. Мало хто міг припустити, що незабаром у них проявиться одна істотна зміна.

Через два тижні після вагітності, Ханна і Кайл почали помічати різницю – колір шкіри дівчаток!

Подружжя прийшли до висновку, що дівчатка-близнюки – не зовсім ідентичні. Міла була темношкірою – в батька Кайла Армстронга. Однак Аная успадкувала білий колір шкіри від своєї мами. Плюс до всього, відрізнялися також і колір очей новонароджених.

Це воістину приголомшливе і дуже рідкісне явище! Знайомі не могли повірити в це явище. Вони постійно перепитували подружжя, не жартують вони?

Горда мама Ханна пишається своїми дівчатками: “Спочатку ми не могли повірити своєму щастю, коли дізналися, що будемо батьками близнюків. А незабаром це диво стало подвійним!”.

Вся справа в тому, що Міла і Аная розвивалися в різних оболонках всередині. Швидше за все, батькам доведеться потрудитися, щоб через кілька років пояснити цю ситуацію своїм прекрасним дівчатам!