Жінка приїхала і насварила, – Сергій Притула чесно розповів, що придбав собі під час війни

Новини

Волонтер Сергій Притула поділився, які речі придбав собі під час повномасштабної війни. Чи йшла мова про дорогі покупки – дізнавайтеся далі.

Засновник благодійного фонду Сергій Притула відмовився від дорогих покупок на час повномасштабного вторгнення. Але відповів, що дозволяє собі купувати. 24tv.ua

Дивіться також 100% донатів йдуть на ЗСУ, – Притула розповів, за який кошт живе його фонд

Що собі купує Сергій Притула

Волонтер жартівливо зізнався, що купив собі джинси після того, як його змусила дружина.

“Серйозно. Жінка приїхала, насварила. Думаю, чоловіки мене зрозуміють. У нас не буває багато джинсів, у нас є саме ці джинси. Я не кажу, що в мене більше немає. У мене є ще, але класні були ті. І коли ти ходиш в одних і тих самих джинсах постійно, вони мають здатність протиратися там, де це виглядає не дуже пристойно. І дружина приїхала і сказала: “Ти як засновник великого фонду не маєш права бути позором сім’ї”, – і купила мені джинси”, – розповів Сергій Притула.

Також діяч придбав собі два костюми, коли представляв Україну у Берліні, Брюсселі та Вашингтоні. На інші покупки він суттєво не витрачається.

Так я забув, коли що-небудь востаннє купував, тому що військові за два роки надарували багато футболок – мерчу. У принципі, ні на що суттєво гроші не витрачаю. Їжа, паливо, комунальні послуги – це те, що з обов’язкових речей. Ні нерухомості, ні транспортних засобів,– зізнався волонтер.

Витрати українських зірок під час війни

Нікіта Добринін щомісяця витрачає від трьох до десяти тисяч доларів. Він платить за садочок сина, купує їжу, сплачує оренду квартири й комунальні послуги.

Також ведучий допомагає батькам.

MamaRika витрачає кошти на новий дім – за його оренду вона платить трохи більше, ніж тисячу доларів. У місяць вона заробляє близько 100 тисяч гривень.

Блогерка Настя Скальницька витрачає найбільше на одяг – ця сума може досягати і 7 тисяч доларів. По 2 тисячі йдуть на доньку та догляд за собою. Також зірка інстаграму витрачає близько 1500 доларів на допомогу рідним. Очевидно, що серед витрат – донати, податки та зарплата найманим працівникам.