Жінка украла яйце із зоопарку: те, що вилупилося – здивувало всіх

Новини

Після скоєної крадіжки американка понад два десятки років доглядала за алігатором, який жив на задньому дворі її будинку.

Жінка, яка свого часу працювала волонтеркою у зоопарку Animal World & Snake Farm у Нью-Браунфелсі, що в штаті Техас, вкрала яйце, з якого вилупився алігатор. Після цього вона понад два десятки років доглядала рептилію, утримуючи її на задньому дворі свого будинку як домашнього улюбленця.

Про це повідомляє видання WSAZ. ТСН
<

Двометрового алігатора на обійсті жінки випадково виявили представники служби дикої природи Техасу. Власниця тварини зізналася у крадіжці із зоопарку, пояснивши, що в гнізді алігатора було кілька десятків яєць, тому ніхто на пропажу не звернув уваги.

Закони Техасу не забороняють утримувати алігаторів, але на це потрібен спеціальний дозвіл, якого у жінки, ясна річ, не було.

Охоронці природи зауважили, що алігатор був здоровим і про нього добре піклувалися, але він переріс той простір, який могла забезпечити для нього жінка. Тому тварину повернули до зоопарку Animal World & Snake Farm.

За незаконне володіння алігатором жінці загрожуватиме штраф у розмірі до 1000 доларів США. За крадіжку яйця її не притягнуть до відповідальності за давністю скоєного.