Жінки самі запросили до себе: зухвалий одесит обдурив своїх клієнток, розкрито схему обману

Новини

В Одесі поліцейські успішно встановили, що зловмисник обманював жінок, обіцяючи виконати послуги з ремонту та обслуговування сантехнічного обладнання, а також відключення квартир від центрального опалення та оформлення дозвільних документів.

Про це повідомила прес-служба Нацполіції.

Жінки самі запросили “майстра”, адже колись чоловік працював у районній житлово-комунальній організації. Жінки довірилися “сантехніку” і передали йому більше 40 тисяч гривень за майбутні послуги.

Однак зловмисник не виконав свої обіцянки та зник з грошима. Потерпілі, ставши жертвами шахрая, звернулися до поліції, що призвело до розслідування згідно частини 2 статті 190 Кримінального кодексу України.

Під час розслідування поліція зібрала достатньо доказів та розшукала зловмисника. Виявилося, що він розмістив отримані кошти на рахунку однієї з букмекерських компаній. Наразі правоохоронці висунули обвинувачення фігуранту за шахрайство та заволодіння чужим майном шляхом обману, яке він вже скоїв не вперше.

Згідно із санкцією вказаної статті, зловмиснику загрожує покарання у вигляді штрафу від 51 000 до 68 000 гривень або виправних робіт на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.