“Жодної гривні не отримали”: Горбунов відмовився від держфінансування комедійного серіалу після гучного скандалу

Новини

Відомий український ведучий та продюсер Юрій Горбунов відмовився знімати комедійний серіал “СМТ Інгулець” за гроші з держбюджету України. Рішення виділити на проєкт 33 мільйони гривень в умовах повномасштабної війни, коли військові потребують амуніції, техніки і так далі, викликало резонанс у суспільстві. Після гучного скандалу шоумен заявив, що комедія буде профінансована незалежними джерелами, а не державою.

З таким зверненням Горбунов вийшов до українців у своєму Instagram. Він записав відео, в якому запевнив, що жодної копійки з виділених раніше 33 мільйонів витрачено не було (щоб подивитися, доскрольте до кінця сторінки).

“З огляду на суспільну дискусію останніх днів, яка розгорнулася,ми з командою вирішили відмовитися від державного фінансування виробництва серіалу під робочою назвою “СМТ Інгулець”. Хочу наголосити, що жодної гривні нами отримано не було. Але я, як продюсер, вірю в наш проєкт, в історію героїв проєкту”, – запевнив шоумен.

"Жодної гривні не отримали": Горбунов відмовився від держфінансування комедійного серіалу після гучного скандалу

Раніше повідомлялося, що серіал розповість, зокрема, про фермера Паравоза на прізвисько “Батя”, де герой – вилитий Олександр Поворознюк. Втім, Горбунов наголосив: “Ця історія не про Поворознюка!”

За словами шоумена можна зрозуміти, що серіал таки вийде – команда шукатиме інші джерела фінансування.

“Я і наша команда шукатимемо інші можливості для виробництва серіалу та забезпечуватимемо команду робочими місцями”, – прокоментував продюсер.

Нагадаємо, Горбунов виграв тендер на зйомку 24-серійного комедійного серіалу за 33 млн гривень про айтішників. Реалізація проєкту була запланована компанією “Прототип Продакшн”, власником якої і є ведучий. На прикладі Охлобистіна він пояснив, навіщо знімає серіал за державні гроші. Українці ж дорікнули зірці, що захисникам України на передовій потрібна зброя, авто та дрони, а не жарти.