Жорстке вручення повісток в Одесі: У ЗСУ покарали військкомів та нагадали українцям про їхній обов’язок

Новини

В ОК “Південь” відреагували на жорстке вручення повісток на вулиці. Там повідомили, що вони покарали працівників військкомату, проте зазначили, що українці не повинні уникати мобілізації. Про це йдеться у повідомленні ОК “Південь”, передають Патріоти України.

“За фактом конфліктної ситуації, що сталася 14 лютого 2023 року під час роботи групи військовослужбовців одного з ТЦК та СП з оповіщення громадян, які підлягають мобілізації, в громадському місці, військовою службою правопорядку проводиться службове розслідування за фактом перевищення службових повноважень.

Некоректна поведінка військовослужбовців засуджена командуванням. Керівники обласного і районного ТЦК та СП притягнуті до дисциплінарної відповідальності. З особовим складом, який залучений до заходів оповіщення проводяться додаткові роз’яснювальні заняття та тренінги із залученням юристів та психологів”, – йдеться у повідомленні.

ОК “Південь” також наголосило, що зараз кожен громадянин, що згідно законодавства підлягає мобілізації, має виконати свій конституційний обов’язок:

прибути у ТЦК та СП за місцем реєстрації, або в найближчий РТЦК та СП, якщо змінено місце проживання, для уточнення своїх особистих даних;

за необхідності пройти медичний огляд,

повідомити про наявні підстави для отримання відстрочки.