Живе всю війну за кордоном: Стало відомo чим займається син Денисенка, який запропонував заборонити на три роки виїзд чоловікам після перемоги

Події

Після скандальної заяви керівника Українського інституту майбутнього Вадима Денисенка про заборону на виїзд чоловікам за кордон, до нього весь день прикута велика увага. Виявилося, що його повнолітній син Андрій всю війну живе за кордоном. Ще й багато подорожує.

Як давно Андрій знаходиться за кордоном – невідомо. Школу хлопець закінчив у 2021 році в Україні, що можна зрозуміти з його допису у фейсбуці. Соцмережі з початку війни юнак не веде – останній пост на його сторінці датований 27 лютого 2022 року.novosti.politeka.net

Андрій Денисенко

Проте, весь цей час Андрій активно постив відео в ютубі. Там він показував, як подорожує світом. Найбільше відео було про міста Німеччини, пишуть змі.

Що цікаво, після того, як з’явилася інформація про перебування Андрія за кордоном, магічним чином одразу ж зникли відео з соцмережі.

Андрій Денисенко

Нагадаємо, колишній радник МВС, та виконавчий директор “Українського інституту майбутнього” Вадим Денисенко запропонував “закрити” кордон для чоловіків після війни впродовж трьох років.

Таке бажання пояснив тим, що в іншому випадку українці не збережуться як нація. Скандал розгорівся миттєво. Ці слова засудили багато українських політологів та звичайні українці.

У МВС закликали не вважати висловлювання Денисенка про виїзд за кордон особистою позицією МВС

“Висловлювання пана Денисенка щодо заборони виїзду чоловікам за кордон — особиста думка. Прохання не вважати це позицією МВС України”, – йдеться в повідомленні відомства.

Крім того, Денисенко спростував свої слова. Він написав, що у скандальному пості зробив помилку. Каже, що нібито переплутав одне слово і сенс того, що він хотів донести людям, змінився.