Зірка “Голос країни” Даніель Салем, який знаходиться на передовій, заблагав про допомогу: “Тримайся!”

Новини

Популярний український телеведучий та ресторатор Даніель Салем уже давно у лавах ЗСУ, цього разу він звернувся до українців до Інстаграм.

Відомий український телеведучий та ресторатор, а також зірка “Голос країни” Даніель Салем з перших днів вторгнення окупантів вступив до тероборони, а потім вирушив на передову у лавах ЗСУ. Артист продовжує розповідати в Інстаграм про те, що відбувається, і часто спілкується з українцями. politeka.net

На цей раз Даніель благав про допомогу, біда трапилася у його друга: “Мій друг! Тримайся! Друзі, потрібна ваша допомога!”.

«Таке трапляється, я дуже багато років робив тільки добрі справи, я хотів просто свою маленьку сімейку, і нарешті у мене з коханою з’явилися два хлопчики, «Лео і Тео», але у них виявилося зараження легень і через це їх відправили до реанімації. , на другий день ми дізналися, що через інфекцію, хлопцям стає гірше, почали погано їсти, якась неприємність із нирками» – поділився товариш Даніеля.

Він розповів, що Тео вони вже втратили, а ще недавно вони розповідали все, «що робили, яка погода, вони дуже кумедно штовхалися»:

«Зараз ми намагаємося врятувати Лео, ситуація дуже складна, як мені сказали багато лікарів, але ми віримо в нього і робимо все, щоб він мав хоч крихітний шанс» – розповів деталі друг Салема.

«Воюйте, тримайтеся.  Молитимуся за вашу сім’ю; Пиши що треба; Тримайся! Ми з тобою!! І чекаємо на номер карти; Співчуваю; Мене наче крижаною водою облили; Я не можу підібрати слова…болить» – пишуть у мережі.