Кінець все ближче? Путін відмовляється від їжі через сильний біль у шлунку, стверджує “кремлівський інсайдер”, – The Sun

Новини

Стверджується, що здоров’я російського диктатора Володимира Путіна “погіршилося” і він не їсть через сильний біль у шлунку, пише The Sun з посиланням на “кремлівського інсайдера”, передають Патріоти України.

Видання нагадує про чутки про те, що російський диктатор має одразу кілька важких захворювань, пов’язаних з тим, що у нього з’являються набряки та сіпаються ноги.

The Sun раніше повідомляло про документи, згідно з якими у Путіна рак підшлункової залози та хвороба Паркінсона на ранній стадії. Наразі стверджується, що здоров’я Путіна погіршилося.

Телеграм-канал Генерал СВР, який стверджує, що отримує інформацію від кремлівського інсайдера, від початку війни публікував непідтверджену інформацію.

У публікації від 3 квітня він заявив: «На вихідних самопочуття президента погіршилося. Він практично нічого не їв і періодично скаржився на біль у животі і напади нудоти. Після прийому ліків тимчасово симптоми зникали. Путін, незважаючи на те, що у вихідні проводить час у резиденції, завжди знаходиться в приміщеннях бункерного типу, побоюючись можливих ударів з повітря».

Того ж дня Путін «з набряклим обличчям» провів зустріч із губернатором Московської області Андрієм Воробйовим, пише видання. Під час цієї зустрічі він крутився і хапався за стіл.

Минулого тижня політолог Валерій Соловей заявив, що Путін перебуває “на спідах” під час ключових зустрічей, нагадує також The Sun. Соловей стверджує, що російський диктатор проходить лікування в ізраїльських та китайських лікарів.

Попередні твердження Солов’я про поганий стан здоров’я Путіна спростовувалися. Наразі політолог каже, що Путін приймає “дуже сильні стимулятори” і значно втратив вагу.

Telegram-канал Генерал СВР раніше стверджував, що побічним ефектом лікування Путіна може бути гнів. Повідомлялося також, що диктатор, запанікувавши, раптово засекретив приголомшливі дані, які, імовірно, доводили, що він лікувався від раку.

Колишній голова ЦРУ Джеймс Олсон також стверджував, що Путіна можуть вбити, щоб припинити війну в Україні. За його словами, навколо російського диктатора “кружляють акули”, пише видання.

Олсон сказав The Sun, що Путін зараз перебуває у безвихідній ситуації — війна або заходить у глухий кут, або закінчується його смертю. За словами Олсона, Путін ніколи не відмовиться від війни, якщо залишиться при владі, тому єдиний спосіб закінчити війну — скинути чи вбити Путіна.

“Олсон, який прослужив понад 30 років у ЦРУ і отримав медалі за свою службу, пояснив, що у Путіна справи не дуже добрі — або його приятелі-олігархи, або його військові, або навіть його люди повинні виступити проти нього”, — сказано в матеріал.