Зірка “Голос країни” Салем після серйозного горя в сім’ї здивував ризикованим заняттям: “Тримайтеся, треба жити!”

Новини

Зірка “Голос країни” Даніель Салем після серйозної втрати в сім’ї вирушив на курси виживання, щоб відволіктися.

Зірка “Голос країни” Даніель Салем, який зараз перебуває на передовій в Україні, поділився буднями військового та показав курс “молодого бійця”. Нещодавно Салем розповів про трагічну новину, оскільки втратив сестру, але продовжив службу та висловив емоції у мережі.

«4 дні в лісі… Курси виживання (напевно, до чогось нас готують. Це корисно, така ізоляція та самота допомагає впоратися з різними видами депресії та самобичування. А ще це лікування душі, особливо після втрат…

Ще в дитинстві навчився не ховатися від болю не бігти від неї, а дозволить собі пропустити її через себе та вилікувати душу» – поділився емоційно Салем.

У мережі підтримали та відповіли на посаду Даніеля Салема:

«Тримайтеся, треба жити як би важко не було… щоб зустрітися потім у раю разом із тими, що пішли раніше; Можна дати собі слабину, ми всі живі люди. Але як на відео – підвівся і пішов жити далі. Жити!; Який ви сміливий чоловік. Чуйний, доречний, стійкий;

Тримайтеся і велике Вам спасибі воїн; Все буде добре. Біль поступово пройде, шрам залишиться, бо коли втрачаєш дорогу тобі людину це дуже боляче, скільки б часу не минуло» – написали під постом Салема.