“Змушений звернутися”: Головком Залужний зробив термінове звернення до українців

Новини

Що сталося?

Залужний заявив про викриття фейків

Головнокомандувач Збройних сил України, генерал Валерій Залужний повідомив про створення фальшивого облікового запису, що використовує його ім’я. Його заяву опубліковано у Telegram.

“Я звертаю вашу увагу на важливість збереження інформаційної безпеки. Мені стала відома ситуація, коли хтось, використовуючи моє ім’я, надсилає особисті повідомлення певним відомим особам із запитами та пропозиціями негативного та провокаційного характеру”, – підкреслив Залужний.

Він закликав всіх, хто отримає схожі повідомлення, не довіряти їм.

“Наголошую: обліковий запис @Zaluzhniy_ua у Telegram не належить мені, так само як і будь-які інші облікові записи під ім’ям “Валерій Залужний” тощо. Вони усі є фальшивими. Єдиний канал, де я розповідаю суспільству про свою роботу на посаді Головнокомандувача ЗСУ, — це верифікований канал”, – додав головнокомандувач ЗСУ.

Як відомо, росія не припиняє підготовку інформаційних атак проти України. Раніше російські спецслужби планували інформаційну атаку проти міністра оборони України Рустема Умєрова.

А також, українська розвідка повідомила, що російські спецслужби розробили та розповсюдили серед пропагандистів та так званих “технологів” нову методичку для поширення негативних наративів щодо України серед партнерів на Заході.