Знайдено рай для ухилянтів, туди стоять черги, а воєнкоми забули дорогу

Новини

Військовий пояснив, чому не працівники ТЦК не навідуються до славнозвісного курорту

По дорозі на курорт в Західній частині України помітили величезну чергу з автомобілів. Відео з ними шириться у соціальних мережах.  aktualno.znaj.ua

Українці обурились і запропонували Територіальному Центру комплектування навідатись туди, адже план вони б там зробили за півгодини. Відео з сотнями машин на Буковель опублікував український журналіст Констянтин Андріюк на своїй сторінці у соціальній мережі.

Черга з авто дорогою до Буковелі. Фото: скрін відео

Підписав це відео так:

“Дорога на Буковель. Так багато втомлених від війни”. Цей пост неабияк розбурхав користувачів і вони почали задавати логічні питання, які стосувались ТЦК.

“А ТЦК туди не хочуть навідатись?”, “А говорять, що нема кого мобілізувати, військкомів туди б послати!”, “Хочете петляти від армії, шукайте роботу на Буковелі”.

Гірськолижний курорт Буковель, скріншот: Youtube

А от один з військових опублікував відео, в якому він чітко говорить про те, що представники ТЦК не заїжджають туди не випадково. За його словами, як тільки військкомат збирається туди їхати, лунає відповідний дзвінок, в якому віддається наказ, щоб туди просто не їхали, бо не можна. Чоловік відмітив, що непогано було б відпочиваючих мобілізувати. Вручення повісток на цьому курорті не було ні разу.

Обурення користувачів цілком логічні, адже в той час, коли в селах та невеликих містах забирають абсолютно всіх чоловіків, на дорогому курорті відпочивають здорові та придатні чоловіки, які просто вищі за статусом.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв,