Знайшов нову Настю: Потап “зізнався у коханні” новій дівчині

Новини

Репер представив дуетну роботу “Рай де?” зі співачкою Katarina.

Репер, продюсер та айтібізнесмен Потап в дуеті з артисткою Katarina випустив новий трек “Рай де?”.  tsn.ua

Разом з прем’єрою композиції Потап і Katarina представили атмосферне чорно-біле відео на трек. Режисером кліпу виступив Віктор Скуратовський.

Пісня “Рай де?” описує ситуацію, яка спіткала багато українських жінок, що зараз чекають на своїх чоловіків.

“Війна розлучила багато сімей і це величезна трагедія для кожної. Якась жінка чекає чоловіка з фронту, якась поїхала з дітьми за кордон і рахує дні до зустрічі з ним. Адже рай для закоханої жінки – це коли коханий поруч. Коли вона в розлуці з ним, ворота в Едем автоматично зачиняються”, – розповідає про цю пісню сам Потап.

Katarina займається музикою з 11 років, в дитинстві була переможницею багатьох вокальних конкурсів, навчалась в Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтва. З 14 років мріяла стати відомою співачкою, але ніяк не наважувалась зайнятись власною авторською творчістю.

“Ми з Олексієм давно знайомі, дружимо сім’ями. Він надихає мене, як музикант і як продюсер. І от я наважилась звернутися до нього за порадою, бо Олексій написав багато українськомовних пісень і я розуміла, що він знається на музиці. Приїхала на студію і це переросло в написання пісень, разом ми зробили декілька крутих треків, мабуть, пізніше, я теж поділюся ними. А от коли з’явилася демо-версія “Рай де?”, ми зрозуміли, що хочемо зробити цю пісню дуетною. Цей трек про те, як жінкам болюче і складно жити без раю, який для неї створює коханий. Як жінка я розумію, що без коханої людини рай неможливий ніде”, – розповіла співачка.

Потап і Katarina / ©

Своєю чергою, режисер відео Віктор Скуратовський прокоментував ідею кліпу. Він зазначив, що це відео – про закоханих, які перебувають далеко одне від одного:

“Вони поруч, але в паралельних світах. Шукають рай, в якому вони б були одне з одним, але не знаходять. Головна героїня розуміє, що життя без коханого нестерпне, тому вона перетворюється на русалку і знову зникає в морі…” – пояснив Скуратовський.

Тим часом шанувальники так оцінили нову роботу Потапа і навіть запідозрили репера в інтрижці з Katarina:

Я не зрозуміла, яка Katarina? А як же Настя?

Краще було б з Настею

Знайшов нову Настю…