“Знаєте що мають робити ЗСУ взимку? А я вам відповім…” Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес зробив заяву

Новини

В інтересах добре екіпірованих на зиму ЗСУ продовжувати контрнаступ на позиції російських окупантів у холодний період.

Так вважає міністр оборони Великої Британії Бен Воллес, про що він сказав The Daily Beast на базі британської армії на півдні Англії, де тренуються українці.

Глава Міноборони країни нагадав, що Сили оборони України мають 300 000 одиниць зимового спорядження від міжнародної спільноти.

“З огляду на перевагу, яка є в українців у навчанні та в якості їхнього особового складу порівняно з деморалізованими, погано навченими та екіпірованими росіянами, в інтересах України було б зберегти протягом зими набраний темп”, – сказав Воллес.

За його словами, таку пораду він дав би своїм українським колегам, з якими розмовляє “майже щотижня”.

Як пише видання, Воллес заявив це “в той час, коли американські високопосадовці намагалися підштовхнути Україну з поля бою до столу переговорів”.

Йдеться про те, як два тижні тому топгенерал ЗС США Марк Міллі засумнівався, що Україна може найближчим часом здобути повну перемогу на полі бою, і тому, на його думку, вона має використати очікуване уповільнення воєнних операцій узимку як “вікно” для переговорів із Москвою.

Міністр розповів, що в курсі ситуації зі спорядженням мобілізованих росіян.

“Нещодавно було розгорнуто російську частину без їжі, шкарпеток і з невеликою кількістю зброї.

Це катастрофа для людини, яка йде в поля… Масштаби у росіян є, але вони – не дуже. Ну, більшість з тих, хто був хорошим [військовослужбовцем], – мертві, – зазначив він.

– Вони пхають їх у м’ясорубку, використовуючи величезну кількість артилерії.

Тільки нація, яка не дбає про власний народ, може відправити 100 000 своїх людей на смерть, поранення або дезертування”.

Джерело