Знову стане гаряче: Залужний віддав новий наказ, ЗСУ стягують сили одразу на двох напрямках

Новини

Заступник командувача Східного угруповання військ зі стратегічних комунікацій Сергій Черевий нещодавно повідомив про візит головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного до частини та підрозділів на східному фланзі фронту.

Він відвідав усі ключові бригади на Лімано-Куп’янському напрямі. Про важливість цього напряму та про подальші дії ЗСУ висловився військовий експерт Олег Жданов. politeka.net

«Цей напрямок і так був на постійному контролі головкому. Було ухвалено рішення посилити на цих точках наші війська. Для створення щільнішої ешелонованої оборони. Надано відповідні накази та розпорядження для того, щоб не допустити просування ворога вглиб нашої території.

Сподіватимемося, що Куп’янський та Лиманський напрямок ще зіграє свою роль. Воно стане ще гарячим напрямком. Дві спроби наступати на Лиманському та Куп’янському напрямі вже були, у противника вони провалилися. Зараз вони перегруповуються та готуються знову. Можливі нові спроби прориву з їхнього боку» – ділиться експерт щодо ситуації на передовій.

Також експерт зауважив, поки що немає свідчень того, що сили окупантів, які дислокуються в Білорусі, насамперед вагнерівці, збираються здійснити новий наступ на Київ, але гіпотетично така загроза існує.

“Ми не можемо відмінусувати, просто зняти з рахунків “Вагнера” ​​і перестати відслідковувати ситуацію навколо цієї приватної військової компанії, з одного боку”, – ділиться експерт.