Знищення Кримського мосту: ЗСУ чекають на підходящий момент, експерт назвав терміни можливого удару

Події

Знищення Кримського мосту може затягуватися через низку причин, серед яких пошук відповідного моменту.

Кримський міст Збройні сили України можуть знищити і до кінця цього року, проте, швидше за все, це відбудеться навесні або влітку наступного року. Це пов’язано з виборами до США та поставками Україні далекобійних ракет. politeka.net

Про це в ефірі “24 канали” розповів військовий експерт Арті Грін.

За його словами, такі операції, як знищення Кримського мосту, повинні проводитися в найбільш вдалий час і коли це матиме найбільший ефект.

“Тому ми ніби не поспішаємо туди посилати кошти, які можуть його знищити. І, можливо, накладається ще американська історія. Бачите, вони нам не дають ATACMS, які, очевидно, могли б розвалити цей міст практично відразу після отримання. Storm Shadow туди, судячи з усього, не дотягує, а ATACMS з касетний, у них і дальність знята, і касетний боєприпас не призначений для цього”, – говорить Арті Грін.

Крим, кримський міст, удар по Криму, скріншот: YouTube

За словами експерта, Україна, втім, має свої кошти для знищення Кримського мосту, такі як “Грім” або “Нептун”. Однак, швидше за все, очікутимуться постачання саме американського озброєння потрібної дальності поразки.

“У мене є така підозра, що навесні американська адміністрація зніме масу обмежень з постачання нам озброєнь, тому що на кону будуть уже вибори в Америці. І, очевидно, чинна адміністрація хотіла б мати відчутний успіх на українському фронті до своїх виборів. Це, ну будемо так казати, влітку ось їм – американській адміністрації – ідеально, якщо ми переможемо влітку. Ну ось у мене часом складається враження, що вони до літа нас і тягнуть, дозують і зброю, і засоби далекої поразки”, – сказав Арті Грін.