Знищено вагон з російськими ракетами у Маріуполі: в РФ визнали успішну атаку ЗСУ у 2022 році

Новини

Російські запаси боєприпасів неухильно скорочуються завдяки ефективній роботі Сил оборони. Ще 25 квітня 2022 року українська армія завдала влучного удару по ешелону ворога в оточеному Маріуполі, знищивши цілий вагон із бойовими ракетами.

Про це розповів воєнний кореспондент Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook. За попередньою інформацією, втрат окупанти зазнали не лише у вигляді озброєння, а й частини особового складу. war.obozrevatel.com

“В результаті ураження нашою ракетою прямо у вагон із боєприпасами стався вибух, тобто знищено значну кількість боєприпасів і російських військовослужбовців, які перебували поруч. Судячи з місця служби нейтралізованого окупанта, наша ракета уразила місце зберігання російських ракет”, – написав журналіст.

Бутусов підкреслив, що на той час наші війська ще не мали сучасних систем ураження військових цілей, наданих західними партнерами. Водночас і у відважних захисників Маріуполя закінчилися всі танки й гармати, здатні бити по супротивнику в тилу.

“Тобто у ЗСУ якісно спрацювала розвідка, і розрахунок “Точки-У” спрацював ювелірно, професійна робота, ефективність якої ворог змушений визнати”, – сказав автор публікації.