Зpадницю з Черкас, яка втекла на росію, у москві очікував “сюрприз”!

Новини

Зірковій черкащанці Анні Дзюбі, відомій, як співачка Asti, влада москви «прикрила» бізнес.

Їй анулювали ідентифікаційний код і закрили два салони краси. Як пояснили росіяни: Анна Дзюба має українське громадянство.

В росію співачку Asti втекла під час війни. У перші дні широкомасштабного вторгнення вона ще перебувала в Україні. Навіть сиділа в підвалі будинку, ховаючись від ракетних обстрілів.

Потім виїхала в росію, де обнімалася із Філіпом Кіркоровим і заявила про підтримку росії. В інтервю вона сказала, що її ніщо не тримає в Україні. Вона також підтримала росію і торгнення в Україну.

Анна Дзюба народилася в Черкасах у 1990 році. Її батько був власником мережі кафе, а мама викладала шиття у місцевому технікумі. У молоді роки батьки Анни перебували в аматорській музичній групі, яка не досягла великого успіху. Аня має старшу сестру.

Як розповідає сайт Вікіпедія, у 2010 році продюсер Артем Умрихін задумав створити новий музичний проект — Artik & Asti . В інтернеті він натрапив на запис виконавиці Ганни Дзюби і запропонував їй співпрацю. У музичній студії в Києві вони записали свою першу спільну композицію «Антистресс».

У 2013 році переїхала з Києва до Москви.

У 2018—2019 роках відкрила в Москві два салони краси під назвою «Бюро краси від Анни ASTI»

Бізнес співачки закрили якраз в той період, коли вона виїхала в США. Вона не захотіла відмовлятися від громадянства України. Ймовірно, щоб мати можливість перебувати в Штатах. Проте податкові органи москви відреагували миттєво і припинили її підприємницьку діяльність.

Джерело