“Зробіть запас води та зарядіть павербанки”: Кім попередив українців про чергову небезпеку

Новини

Кім запевнив, що потрібно подбати про запас води, зарядити павербанки та спланувати дії на випадок відсутності зв’язку, сказав голова Миколаївської ОВУ під час відеозвернення.

“Чекаємо, що погані люди знову будуть нападати на нашу електрику. Ми готові захищатися. Готуємо інформацію про воду де і як можна бути знайти. Звертаюся до всіх – зробіть собі запас води, зарядіть павербанки, подумайте щодо зв’язку, домовтеся з родичами, що робити, якщо його не буде”, – повідомив Кім. politeka.net

Раніше повідомлялося, що ситуація, яка виникла в Україні внаслідок нового масованого ракетного удару 23 листопада, може повторитись.

Як відомо, внаслідок нової атаки у будинках по всій Україні зникли електроенергія, водопостачання, опалення, виникли величезні проблеми зі зв’язком та інтернетом.

За словами радника глави Офісу президента Михайла Подоляка, енергетична система внаслідок удару була розірвана на окремі частини.

«Це важка ситуація, безперечно. Ми тренуємося з погляду виживання у 21 столітті. Коли маємо поряд сусіда-звіра», – зазначив Подоляк в ефірі каналу Freedom.

енергооб'єкти, енергетика, електрика

Радник голови ОП зазначив, що офіційні представники Євросоюзу після нового ракетного удару по інфраструктурі включилися до надання додаткової допомоги та матеріалів, необхідних для відновлення енергосистеми.