ЗСУ готують ударний кулак із бригад-переможців Херсонської битви – на армію Путіна взимку чекає розгром

Новини

Щойно в Україні зникне бездоріжжя, ЗСУ підуть у контрнаступ, вважає Дмитро Чернишевський.

ЗСУ на певний час призупинили контрнаступальні дії. Причин тому дві: осіннє бездоріжжя та посилення російської лінії фронту за рахунок мобілізованих. Однак скоро це затишшя закінчиться. dialog.ua

Таку думку висловив у своєму блозі в YouTube російський історик, публіцист Дмитро Чернишевський.

Він звернув увагу на те, що ЗСУ використовують досить передову тактику у контрнаступі. І для її успішного застосування потрібні дві речі: бронетехніка та тверда земля.

“Українська армія застосовує тактику масованих роїв, коли раптово за сигналом командира, що стежить за діями кожного солдата на бойовому планшеті, різнорідні та начебто непов’язані між собою рухи бойових машин піхоти, танків, інших бойових одиниць раптом набувають характеру стрімкої атаки на обрану ціль. Щоб РФ не встигла використати свою колосальну перевагу у кількості стволів артилерії та не накрила зосередження військ українців, швидко маневруючи, українці проламують оборону російських військ…. Така ройова тактика вельми цікава. Це нове слово у військовій науці. І вона приносить українцям успіх”, – розповів Чернишевський.

За його словами, щойно український чорнозем достатньо промерзне, що по ньому зможе йти техніка, російській армії доведеться дуже непереливки.

“Щойно зима повністю вступить у свої права, нічого не завадить українцям перейти у наступ. Росії теж. Але вона перекинула виведені з Херсону війська на Донбас і сьогодні використовує їх у безглуздих атаках на Бахмут. Вона свій хід зробила. І коли Україна зробить свій хід, витягне з рукава 8 повноцінних ветеранських бригад-переможців Херсонської битви та кине їх на прорив, на той час Росія вже витратиться на резерви, що вивільнилися. Відбивати цей удар буде нічим”, – запевнив російський історик.

Він уточнив, що 8 вищеназваних українських бригад – це ті бійці, які навчалися військовій справі та тренувалися на Заході.

“Це ударний кулак… Підозрюю, що удар такого кулака у сучасному стані російська армія відбити не здатна, особливо, якщо витратить сили в атаках під Бахмутом. Командування ЗСУ вже показало високий рівень оперативного мистецтва. Думаю, ніхто не вгадає, де буде ця битва. Для Генштабу ЗС РФ це провал. Усе буде за класикою зроблено: вдарять там, і ефект буде нищівний. Цієї зими Україна має здобути не одну перемогу”, – констатував Чернишевський.