ЗСУ, імовірно, форсували лівий берег Дніпра: мер Олешок заінтригував несподіваною заявою

Новини

Наразі Олешки знаходяться під окупацією російських військ. УНІАН

Міський голова Олешок (Херсонська область) Євген Рищук натякає, що Збройні сили України відновили контроль над містом.

Так, на своїй сторінці у Facebook чиновник розмістив фото українського малого герба-тризуба та державного прапора, дописавши під ним: “Олешки!!!”.

Відомо, що місто Олешки знаходиться на лівому березі Дніпра, за кілька кілометрів від деокупованого 11 листопада Херсона.

Якщо вірити цим повідомленням, то виходить, що українські військові форсували Дніпро та перебувають на лівому березі. Підтвердження цієї інформації від Генштабу поки що не було.

Війна в Україн: ситуація на Херсонщині

З квітня 2022 року Олешки перебувають під окупацією російських військ.

ЗСУ регулярно завдають ударів по загарбникам міста. Так, днями сили оборони накрили розташування військових РФ в Олешках. Детонація тривала дві години.

11 листопада українські захисники зайшли у Херсон, який був окупований в перші дні повномасштабної війни РФ проти України. За словами головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, операція зі звільнення Херсона від російських окупантів тривала з початку вересня.

Станом на 13 листопада, з початку минулого тижня на правому березі Дніпра було деокуповано 179 населених пунктів на півдні України. У звільнених населених пунктах наразі проводяться стабілізаційні заходи.