“Зуби дракона не допомогли”: українські прикордонники знищили в Бєлгородській області станцію РЕБ окупантів. Відео

Новини

Українські прикордонники знищили в Бєлгородській області Росії станцію радіоелектронної боротьби окупантів. Не допомогли росіянам навіть дорогі оборонні укріплення, зокрема “зуби дракона”, які місцева влада встановила лише нещодавно.

Відповідне відео опублікували у Telegram Державної прикордонної служби. На кадрах можна побачити, як безперешкодно захисники України досягли цілі (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини)obozrevatel.com

Нагадаємо: також захисники України за допомогою дронів-камікадзе виявили та знищили танк окупантів. Львівські військові із 103-ї бригади Сил територіальної оборони ЗСУ помітили бронетехніку ворога під час бойового чергування.

Танк вдалося знешкодити за допомогою БПЛА з інтегрованою бойовою частиною, що здатні оперативно атакувати ціль або виконувати завдання, передбачені закладеним алгоритмом. Бійці бригади успішно опанували та застосовують цей тип дронів.

Також контррозвідники Служби безпеки прицільними пострілами знищили чотири одиниці зенітних ракетних комплексів російських окупантів. Йдеться, зокрема, про ЗРК “БУК-М1” і одразу три “ТОР-2М” окупаційної армії РФ. Один “ТОР” намагався збити дрон-камікадзе українських захисників. Однак завдяки майстерності оператора БПЛА вдалося зберегти та в ручному режимі відвести від ворожої ракети.