Звільнили! Радісна подія з початку тижня: Наші військові підняли прапор

Новини

Українські захисники продовжують просуватися на Донеччині. Одеські морпіхи оголосили, що рамках контрнаступальних дій звільнили село Сторожеве Донецької області.

Населений пункт перебував під окупацією з березня 2022 року, наголошують в 35-й окремій бригаді морської піхоти ім. контр-адмірала Михайла Остроградського.

“В результаті зачистки населеного пункту було знищено біля півсотні рашистів, чотирьох взято в полон. Сьогодні державний прапор знову майорить над Сторожевим, і так буде з кожним населеним пунктом, поки ми не звільнимо всю українську землю”, – йдеться в повідомленні морпіхів. –

Деокупацію населеного пункта підтвердили також в Міністерстві оборони України. Заступниця міністра Ганна Маляр подякувала морпіхам та наголосила, що всю українську землю буде звільнено.

“Державний прапор знову майорить Сторожевим, і так буде з кожним населеним пунктом, поки ми не звільнимо всю українську землю. Дякуємо 35 окрема бригада морської піхоти iм.контр-адмірала Михайла Остроградського. Далі буде”, – написала вона.

Український прапор підняли над Сторожевим на Донеччині